TGSD 10. İstanbul Moda Konferansı

TGSD 10. İstanbul Moda Konferansı
Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği'nden gelen yazı aşağıdaki gibidir.

Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği olarak 10. İSTANBUL MODA KONFERANSI’nı bu yıl 11-12 Ekim 2017 tarihlerinde Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da T.C. Ekonomi Bakanlığı’mızın destekleri ile gerçekleştiriyoruz.

 

10. İstanbul Moda Konferansı’nın ilk gününde, “Why Turkey?” teması ile tüm dünya ve Türkiye’den hazır giyim sanayicilerini, çok önemli uluslararası konuşmacıları Derneğimizin ev sahipliğinde İstanbul’da bir araya getiriyoruz. Konferansımızın ticari platformu olan ikinci gün ise, Türkiye ekonomisinin ve istihdamının lokomotifi olan hazır giyim ve tekstil sektörümüzün ihracatına katkı sağlayacak ikili iş görüşmeleri yapılacaktır. Dünyanın birçok ülkesinden katılımı beklenen alım ofisi ve marka temsilcilerini üreticilerimiz ile buluşturacağımız bu platformda, 1.000’in üzerinde ikili iş görüşmesi ve 3 milyar dolarlık iş hacmi yaratmayı hedeflemekteyiz.

 

Konferansa katılım ücretlidir. Tek günlük katılım ücretimiz 200 Euro (KDV dahil), her iki güne katılım ücretimiz 300 Euro (KDV dahil)' dur.

 

Konferansımızın üyelerinize duyurulması ve ekte yer alan duyuru görselimizin web sayfanızda yayınlanması için desteğinizi rica ediyoruz.

Konferansımıza ve sektörümüze vermiş olduğunuz desteklerden ötürü teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla,

 

Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği

Tel: 0212 639 76 56

Web: www.tgsd.org.tr ; www.istanbulmodakonferansi.com