SGK Teşvik Çalışmaları Hakkında...

SGK Teşvik Çalışmaları Hakkında...

Değerli üyemiz,

 

SGK primlerinde %5 indirime EK olarak %15,5 indirim hakkı veren teşvikler bulunmaktadır. Hesaplaması karmaşık olan bu teşvikler, hesaplama hatası ve idari para cezası endişesi ile kullanılmamakta, önemli tutarda nakit tasarrufu kayıp olmaktadır. Bu kayıpları engellemek amacıyla yönetim kurulumuz, konuyla ilgili profesyonel destek hizmeti veren bir firma ile görüşme yapmıştır.

 

SGK teşviklerini özel geliştirdiği bir yazılım ile hesaplayan firma, bilgisi ve hizmet alt yapısı ile yapılan görüşmede yeterlilik göstermiştir. Hatasız ve süratli hesaplama iddiasını idari para cezası güvencesi vererek destekleyen firma, cari dönemin yanı sıra geçmişle ilgili çalışma yürütmekte, yararlanılmayan tüm teşvik birikim ve hak edişlerini tespit etmektedir.

 

Zorlu ekonomik koşullar çerçevesinde üyelerimizin teşviklerden tam ve eksiksiz yararlanmasının önemli bir ekonomik katkı yaratacağı düşüncesindeyiz. Bu konuda profesyonel destek hizmeti almak isteyen üyelerimiz, derneğimiz sekreterliği ile ya da danışman firma ile direkt iletişime geçebilir.

 

Saygılarımızla,

BATİAD

Yönetim Kurulu

Tel          : +90 212 613 97 23

 

ALBAX Proje ve Yönetim Danışmanlığı

Osman YETMİŞBİR

Tel          : +90 216 374 02 71

Gsm      : +90 536 469 71 71

Web      : www.albax.net