2. Tekstil Aksesuarları Trend&Inovasyon Etkinliği

2. Tekstil Aksesuarları Trend&Inovasyon Etkinliği

KONFEKSIYON YAN SANAYI SEKTÖRÜ

Konfeksiyon yan sanayi sektörü, birçok farklı endüstri için ara ürün üreten bir sanayi koludur. Sektörümüzün uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimi sonucunda ortaya çıkan Tekstil Aksesuarları Trend ve İnovasyon Etkinliği, ülkemiz yan sanayi sektörünün gelecek projeksiyonuna yön vermesi planlanan bir organizasyondur. Sektör firmalarımızın açacağı stantlarda ürünlerini sergileme imkanı bulacağı bu organizasyonla hazır giyim firmalarımız inovatif ve en trend tekstil aksesuarlarını birebir görme imkanı bulacaklar. 
KYSD önderliğinde yapılacak bu organizasyonla gerek hazır giyim sektörü gerekse de yan sanayi sektörünün büyük bir ivme yakalaması düşünülmektedir.

AMAÇ

Etkinlik; konfeksiyon, hazırgiyim sektör temsilcileri ile bu sektörü tamamlayıcı ürünler üreten “yan sanayici”leri bir araya getirmek, Yeni teknolojiler ile üretilen tamamlayıcı ürünler hakkında bilgi paylaşım ortamı sağlamak, 2017 yılı aksesuar trendleri hakkında sektörü bilgilendirmek

HEDEF KİTLE

Bayan giyim, erkek giyim, iç giyim, spor giyim, çocuk giyim, denim, ayakkabı sektörlerinden imalatçı firmalar Yerel ve ulusal medya, Sektörel dernekler ve STK lar

KATILIMCI FORMU İÇİN TIKLAYINIZ...

KATILIMCI PROFİLİ

Askı, Astar, Dar Dokuma, Düğme, Etiket, Fermuar, İplik, Tela ürün gruplarından en az birinde faaliyet gösteren üretici ve KYSD Üyesi olan firmalar.